To view this page ensure that Adobe Flash Player version 10.2.0 or greater is installed.

Sieć współpracy i samokształcenia doradców zawodowych

dzW związku z wprowadzaniem doradztwa zawodowego do szkół, zapraszamy przedstawiciela Państwa placówki do współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Oławie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych.

Prosimy o wyznaczenie przedstawiciela szkoły, który będzie koordynatorem działań z zakresu doradztwa zawodowego w Państwa placówce.

Pierwsze spotkanie planujemy na 12 września 2017 r. godz. 11:00 miejsce: Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie, pl. Zamkowy 18.

Tematem spotkania będą przede wszystkim zagadnienia związane z prowadzeniem zajęć przez nauczycieli z doradztwa zawodowego w klasie 7 szkoły podstawowej oraz w branżowej szkole I stopnia a także informacje z planowanymi działaniami w związku z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery 2017.

Osoba koordynująca: Danuta Troska, doradca zawodowy.               e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                  tel. 71 313-22-39


 

Made By ITFirm.pl