To view this page ensure that Adobe Flash Player version 10.2.0 or greater is installed.

Zapraszamy na spotkanie Dyrektorów w zakresie przygotowania nauczycieli do wdrożenia w roku szkolnym 2017/18 nowej Podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół / Placówek

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie realizując zadanie zlecone przez Ministra Edukacji Narodowej w zakresie przygotowania nauczycieli do wdrażania w roku szkolnym 2017/18 nowej Podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej

serdecznie zaprasza Państwa Dyrektorów na spotkanie poświęcone temu tematowi.

Spotkanie odbędzie się 23 marca  o godz. 10.00 w budynku Powiatowego Ośrodka Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie, Plac Zamkowy 18.

W trakcie spotkania omówione zostaną zasady oraz harmonogram zapoznawania nauczycieli  szkoły podstawowej oraz zainteresowanych nauczycieli z gimnazjum* z nową Podstawą programową kształcenia ogólnego.

Podstawę programową kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej znajdą Państwo poniżej (Rozporządzenie MEN z dnia 14.02.2017 r.). Bardzo prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem oraz wzięcie go  ze sobą na spotkanie – ułatwi nam to rozmowę z Państwem na jej temat.

Spotkanie poprowadzą konsultantki: J. Malanowska oraz M. Węglowska – Wojt.

Prosimy o potwierdzenia udziału do dnia 20.03.2017 r.

* nauczyciele, którzy w roku szkolnym 2017/18 podejmą pracę w szkole podstawowej.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 14 lutego 2017 r. do pobrania

 

Made By ITFirm.pl