To view this page ensure that Adobe Flash Player version 10.2.0 or greater is installed.

INFORMATOR NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Informator 1-17Szanowni Państwo,

Dyrektorzy, wicedyrektorzy, nauczyciele, pedagodzy i psycholodzy szkolni zapraszamy do uczestnictwa w sieciach współpracy i samokształcenia zaproponowanych przez Ośrodek i placówki edukacyjne. Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przygotował katalog 7 tematów sieci współpracy i samokształcenia odpowiadających na potrzeby szkół i placówek oświatowych, które szczegółowo przedstawione zostały w dalszej części informatora.

Zapraszamy również uczniów do udziału w kolejnych edycjach skierowanych do nich konkursów, które od wielu lat organizujemy we współpracy m.in. ze Starostwem Powiatowym w Oławie, Dolnośląskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu, Stowarzyszeniem Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej, Stowarzyszeniem Ojczyzny Polszczyzny i Polskim Towarzystwem Dysleksji .  

Serdecznie zapraszamy Państwa do współuczestnictwa we wszystkich działaniach oferowanych przez Powiatowy Ośrodek Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie. Przedstawiona Państwu oferta nie jest zamknięta, Ośrodek jestotwarty na Państwa potrzeby i dołoży wszelkich starań w celu zorganizowania i przeprowadzenia oczekiwanej formy doskonalenia.

U progu nowego roku szkolnego 2016/2017 życzymy Państwu, aby tegoroczne działania wychowawcze i dydaktyczne przynosiły oczekiwane efekty, a praca zawodowa była powodem do zadowolenia i satysfakcji.   

Informator PODN do pobrania


   

 

 

Made By ITFirm.pl