To view this page ensure that Adobe Flash Player version 10.2.0 or greater is installed.

Mapy myśli – kreatywne myślenie, efektywna nauka

Zainteresowani nauczyciele.

Powiatowy Ośrodek Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Oławie zaprasza na szkolenie nt.:

 „Mapy myśli – kreatywne myślenie, efektywna nauka”

Cel szkolenia: nabycie umiejętności tworzenia map myśli i zastosowania ich w pracy z uczniami na różnych przedmiotach i na różnych poziomach kształcenia. 

Omawiane treści: Mapy myśli pobudzają wyobraźnię, wymiary, kolory, przestrzeń  – wzmagają wielokrotnie zdolność nauki i zapamiętywania, kreatywność i pozwalają na pełne wykorzystanie mocy umysłu.
Podczas szkolenia uczestnicy będą tworzyć mapy z wykorzystaniem darmowego oprogramowania, także online. Treści szkolenia:

 mind map

MIEJSCE SZKOLENIA: Powiatowy ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie, Plac Zamkowy 18 (sala konferencyjna – I piętro). 

  • Forma: wykład, prezentacja, metoda zadaniowa, ćwiczenia z wykorzystaniem komputera
  • Koszt szkolenia: szkolenie bezpłatne.
  • Czas trwania szkolenia: 2,5 – 3 godzin
  • Termin szkolenia: 8 czerwiec 2016 r. (środa)
  • Godzina rozpoczęcia: 13:00

Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmujemy do dnia 01.06.2016 r. (środa) na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  (po wcześniejszym zeskanowaniu wypełnionego zgłoszenia), faksem  pod numerem telefonu 071/3033923 lub w siedzibie naszego Ośrodka.

Druk zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej ośrodka: www.poradnia.olawa.pl


 

Made By ITFirm.pl