To view this page ensure that Adobe Flash Player version 10.2.0 or greater is installed.

Sieć Młodych Wychowawców

siec wspolpracyPowiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie rozpoczyna nabór nauczycieli – wychowawców do pracy w sieci samokształcenia i doskonalenia. W trakcie każdego spotkania  wychowawcy poznawać będą metody ułatwiające pracę z uczniami, innymi nauczycielami, dające możliwość rozwiązania problemu, uczące konstruktywnej współpracy z rodzicami. Ponadto organizowane będą spotykania  z doświadczonymi pedagogami szkolnymi , którzy opowiedzą o sprawdzonych sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Uczestnicy skorzystają również z porad psychologów i pedagogów z Poradni Psychologiczno -  Pedagogicznej.

Zajęcie prowadzić  będzie doświadczony nauczyciel konsultant ds. wychowawczych Jolanta Malanowska. Zajęcia prowadzone będą raz w miesiącu  (we czwartki) po 3 godziny dydaktyczne. Udział w sieci jest bezpłatny.

Pierwsze spotkanie, na którym ustalone będą forma i zakres tematyczny zajęć, planujemy na 21 kwietnia 2016 r. w sali  dydaktycznej Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Oławie, pl. Zamkowy 18 w godzinach od 14.30 do 17.00.


 

Made By ITFirm.pl