To view this page ensure that Adobe Flash Player version 10.2.0 or greater is installed.

Informator PODN w Oławie 2013/2014 (2)

Szanowni Państwo!!!

Z ogromną przyjemnością przekazujemy Państwu Informator z ofertą form doskonalenia Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Oławie na rok szkolny 2013/2014. Przedstawiona oferta odzwierciedla priorytety wskazane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uwzględniliśmy w niej również Państwa oczekiwania i potrzeby wynikające z przeprowadzonej diagnozy.

Zapraszam Państwa do korzystania z naszej oferty szkoleniowej wzbogaconej o nowe zagadnienia. Prosimy pamietać, że cały czas jesteśmy otwarci  na Państwa potrzeby i chętnie podejmujemy sie zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń na tematy nie ujęte w informatorze.

W nowym roku szkolnym życzę Państwu, aby tegoroczne działania wychowawcze i dydaktyczne przynosiły jak najlepsze efekty, a praca zawodowa była powodem do satysfakcji. Wielu sukcesów zawodowych i samych radosnych chwil.

Z wyrazami szacunku

Beata Kuczyńska-Gigołła
Dyrektor POPPPiDM w Oławie


 Informacje organizacyjne

Jak zgłosić się na wybraną formę doskonalenia nauczycieli?

  1. Zgłoszenia na wszystkie formy doskonalenia są przyjmowane przez cały rok szkolny, wyłącznie w formie pisemnej na załączonych w broszurze informacyjnej kartach zgłoszeń. Karty zgłoszeń są także dostępne na stronie internetowej Powiatowego Ośrodka Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie www.poradnia.olawa.pl.

Po wejściu na stronę www.poradnia.olawa.pl należy z górnego menu wybrać zakładkę „Zgłoszenia” , gdzie mamy do wyboru dwa formularze zgłoszeń uczestnika na formę doskonalenia:

- Zgłoszenie na formę doskonalenia nauczycieli (forma otwarta)

- Zgłoszenie na szkolenie rady pedagogicznej (forma zamknięta)

  1. Wypełniony formularz należy złożyć w sekretariacie Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, przesłać faksem na numer 71 303 39 23 lub drogą mailową (po wcześniejszym zeskanowaniu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
  2. Termin, miejsce oraz czas trwania szkoleń zamkniętych każdorazowo dostosowujemy do potrzeb placówki zgłaszającej zapotrzebowanie na daną formę.
  3. W przypadku szkoleń otwartych organizujemy tylko te formy doskonalenia, na które zgłosi się i potwierdzi chęć uczestnictwa przynajmniej 12 osób.

Potwierdzenie uczestnictwa

  1. Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu, na które został ustalony termin jego organizacji, dokonują Państwo w momencie złożenia bądź przesłania do sekretariatu PODN zgłoszenia na formę doskonalenia.
  2. Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu, na które nie został ustalony termin jego realizacji przed złożeniem zgłoszenia na formę doskonalenia, dokonują Państwo telefonicznie w momencie uzyskania informacji o terminie realizacji szkolenia.
  3. Rezygnację z udziału należy zgłosić najpóźniej na 3 dni robocze przed planowanym rozpoczęciem szkolenia. W przypadku braku pisemnej rezygnacji w powyższym terminie, jednostka zgłaszająca będzie zobowiązana pokryć koszty szkolenia. 


Oferta szkoleniowa 2013-2014

Rady Pedagogiczne 2013-2014

Warsztaty metodyczne - Seminaria - Spotkania przedmiotowe dla nauczycieli 2013-2014

 

Zapraszamy również na:

@           cykliczne spotkania Klubu Polonistów co drugi miesiąc - pierwsze spotkanie: 26 września 2013 r. o godz. 14:00

@           Klub Nauczycieli Języków Obcych (szkoły ponadgimnazjalne) – pierwsze spotkanie planowane na październik, spotkania będą odbywały się cyklicznie co dwa miesiące.

@           Klub Nauczycieli Języków Obcych (szkoły gimnazjalne) – pierwsze  spotkanie planowane na październik, spotkania będą odbywały się cyklicznie co dwa miesiące.

@           Klub Nauczycieli Matematyki:

          - opracowanie diagnozy po gimnazjum dla uczniów powiatu oławskiego,

          - przygotowanie narzędzi do opracowania diagnozy po gimnazjum z matematyki,

          - opracowanie próbnej matury z matematyki,

          - opracowanie narzędzi do opracowania próbnej matury z matematyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu oławskiego.

          Pierwsze spotkanie planowane jest na październik, spotkania będą odbywały się cyklicznie co dwa miesiące.

@           Klub Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych - pierwsze spotkanie: 22 października 2013 r. o godz. 14:00

Made By ITFirm.pl